NOWE KOMPOZYCJE

Baltic – otwiera cykl nowych utworów na trio. Związany z prawdziwymi wydarzeniami, inspirowany pięknem, samoświadomością, dystansujący od rzeczywistości i pachnący morzem. Brak funkcji harmonicznych to nie przypadek – odnosi się do źródła inspiracji i stanowi klucz do całej historii. Jej całościowy obraz wyłoni się po przesłuchaniu pełnego cyklu. Wierzę, że znajdziecie w tych utworach coś dla siebie.

zobacz też

podobne newsy

Gramy w Londynie

Konstytucję 1971 graliśmy w Wilnie, a dziś gramy w Londynie. Mamy w planach jeszcze kilka miejsc w Polsce i w Europie. Jedno się nie zmienia.

MUZYKA KOMEDY I MILIANA

Wspólnie z moim kwartetem wykonam utwory Krzysztofa Komedy i Jerzego Miliana. Zagramy w Poznaniu, w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. Wieniawskiego, piątek 15 października

MACIEJ FORTUNA TRIO W CHOJNICACH

Zbliża się występ tria w Chojnicach. Pamiętam przed kilkoma laty piękny koncertowo czas, kiedy wspólnie z Krzysztofem Dysem wystąpiliśmy w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego z materiałem Komedy.

WARSZTATY IMPROWIZACJI W SAN SEBASTIAN

Musikene, zdaniem wielu studentów oraz pedagogów, należy do ścisłej czołówki najlepszych hiszpańskich akademii muzycznych. To wielki zaszczyt prowadzić warsztaty improwizacji na zaproszenie tej uczelni. Kurs rozpocznie

Incorrect access token specified.