Zostałem zaproszony na Międzynarodowy Festiwal Trąbki w Maspalomas. W tym roku odbywa się XIV edycja wydarzenia. Cieszę się, że prócz wykładów wystąpię także ze specjalnym kwartetem jazzowym, z którym wykonam moje aranżacje utworów Jerzego Miliana oraz Krzysztofa Komedy. Wystąpię też gościnnie z Gran Canaria Big Band. Wspólnie z wybornymi trębaczami Sebastianem Gilem Armasem oraz Luisem Gonzalezem wykonamy kompozycję „The Three Trumpeters” Nicholasa Paytona.

zobacz też

podobne newsy

Gramy w Londynie

Konstytucję 1971 graliśmy w Wilnie, a dziś gramy w Londynie. Mamy w planach jeszcze kilka miejsc w Polsce i w Europie. Jedno się nie zmienia.

MUZYKA KOMEDY I MILIANA

Wspólnie z moim kwartetem wykonam utwory Krzysztofa Komedy i Jerzego Miliana. Zagramy w Poznaniu, w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. Wieniawskiego, piątek 15 października

MACIEJ FORTUNA TRIO W CHOJNICACH

Zbliża się występ tria w Chojnicach. Pamiętam przed kilkoma laty piękny koncertowo czas, kiedy wspólnie z Krzysztofem Dysem wystąpiliśmy w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego z materiałem Komedy.

WARSZTATY IMPROWIZACJI W SAN SEBASTIAN

Musikene, zdaniem wielu studentów oraz pedagogów, należy do ścisłej czołówki najlepszych hiszpańskich akademii muzycznych. To wielki zaszczyt prowadzić warsztaty improwizacji na zaproszenie tej uczelni. Kurs rozpocznie