Orkiestra, którą prowadzę – Poznańska Piętnastka – wykona premierowo nowy, autorski materiał „Muzyka z gier komputerowych”. W warstwie aranżacji zadbałem o to, by oddać charakter oryginalnych produkcji muzycznych. Jednocześnie zaprosiłem wybornych solistów – Dagę Gregorowicz, Tima Hazela, Roberta Buszkiewicza, Macieja Frycza, Magdalenę Howorską, dzięki którym moje aranżacje nabiorą magicznej mocy. Zespół orkiestry zasili kwartet smyczkowy pod dyrektywą Małgorzaty Musidlak. Cała orkiestra odmłodzona, pełna energii i gotowa do największych muzycznych wyzwań. Rzecz odbędzie się 4 września o godzinie 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylinie. Wydarzeniem towarzyszącym premierze będzie pokaz retro-gier. Będzie można zagrać na starych konsolach i komputerach z poprzedniego wieku. Zapraszam!

zobacz też

podobne newsy

Gramy w Londynie

Konstytucję 1971 graliśmy w Wilnie, a dziś gramy w Londynie. Mamy w planach jeszcze kilka miejsc w Polsce i w Europie. Jedno się nie zmienia.

MUZYKA KOMEDY I MILIANA

Wspólnie z moim kwartetem wykonam utwory Krzysztofa Komedy i Jerzego Miliana. Zagramy w Poznaniu, w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. Wieniawskiego, piątek 15 października

MACIEJ FORTUNA TRIO W CHOJNICACH

Zbliża się występ tria w Chojnicach. Pamiętam przed kilkoma laty piękny koncertowo czas, kiedy wspólnie z Krzysztofem Dysem wystąpiliśmy w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego z materiałem Komedy.

WARSZTATY IMPROWIZACJI W SAN SEBASTIAN

Musikene, zdaniem wielu studentów oraz pedagogów, należy do ścisłej czołówki najlepszych hiszpańskich akademii muzycznych. To wielki zaszczyt prowadzić warsztaty improwizacji na zaproszenie tej uczelni. Kurs rozpocznie