Dziś nagrywamy na morzu album „Baltic”. Jestem pełen emocji i przesycony dobrą energią. Wszyscy uczestnicy tej ekspedycji dają z siebie całą moc, by nagrania reaktywowanego po kilkuletniej przerwie tria ujrzały niebawem światło dzienne. Szczególne podziękowania dla Pana Henryka ze statku Merit za ogromne wsparcie i zaproszenie. Bez Pana te nagrania by nie doszły do skutku. Hej przygodo!

zobacz też

podobne newsy

Gramy w Londynie

Konstytucję 1971 graliśmy w Wilnie, a dziś gramy w Londynie. Mamy w planach jeszcze kilka miejsc w Polsce i w Europie. Jedno się nie zmienia.

MUZYKA KOMEDY I MILIANA

Wspólnie z moim kwartetem wykonam utwory Krzysztofa Komedy i Jerzego Miliana. Zagramy w Poznaniu, w budynku Polskiej Akademii Nauk przy ul. Wieniawskiego, piątek 15 października

MACIEJ FORTUNA TRIO W CHOJNICACH

Zbliża się występ tria w Chojnicach. Pamiętam przed kilkoma laty piękny koncertowo czas, kiedy wspólnie z Krzysztofem Dysem wystąpiliśmy w podziemiach Kościoła Gimnazjalnego z materiałem Komedy.

WARSZTATY IMPROWIZACJI W SAN SEBASTIAN

Musikene, zdaniem wielu studentów oraz pedagogów, należy do ścisłej czołówki najlepszych hiszpańskich akademii muzycznych. To wielki zaszczyt prowadzić warsztaty improwizacji na zaproszenie tej uczelni. Kurs rozpocznie